KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7198433

nr 719 8433

Akvarell

Signerad Kaya, Violer, 53x73

Utrop:

700 kr

Såld:

100 kr

söndag 23 oktober 2011
kl 15:00:39